VAIZDO REGISTRATORIAI

Vaizdo registratorius – įrenginys skirtas fiksuoti vaizdą ir garsą nepakeičiamas liudininkas eismo įvykio metu. Įrenginys gali būti ir naudojamas kaip pagalbininkas siekiant įrodyti savo važiavimo maršrutus. Įsirengus vaizdo registratorių atsiranda apsauga nuo fiktyvių eismo įvykių ir neteisingų kaltinimų. Egzistuoja vieno...

VAIZDO REGISTRATORIAI

Vaizdo registratorius – įrenginys skirtas fiksuoti vaizdą ir garsą nepakeičiamas liudininkas eismo įvykio metu. Įrenginys gali būti ir naudojamas kaip pagalbininkas siekiant įrodyti savo važiavimo maršrutus. Įsirengus vaizdo registratorių atsiranda apsauga nuo fiktyvių eismo įvykių ir neteisingų kaltinimų. Egzistuoja vieno ir dviejų kanalų registratoriai. Vieno kanalo registratoriai filmuoja vaizdą tik iš priekio, dviejų kanalų vaizdo registratoriai skirti fimluoti vaizdu ir iš priekio, ir iš galo. Jeigu reigistratoriuje turi naktinio rėžimo funkcija tada vaizdo kokybė išliks gera net ir tamsiu paros metu. Vaizdo registratoriai turi įvairiausių skirtingų funkcijų, keleta dažniau pasitaikančių:• GPS funkcija nurodoanti lokacija, bei fiksuoja važiavimo greitį.
• G-force funkcija leidžianti autmatiškai išsaugti informacija aptikus smūgį.
• Parkingo rėžimo funkcija kuri apsaugo automobilį nuo paravimo metu įvykusių incidentų sukėlusių ir iš įvykio vietos pasišalinusių kaltininkų.
• Judesio aptikimo funkcija kuri ypač supaprastiną įrenginio naudojimą, kadangi įrašinėjimas prasideda automatiškai vos tik automobiliui pradėjus važiuoti ir sustabdomas tik palikus automobilį stovėti ilgesniam laikui.Svarbu paminėti, kad įsigijus vaizdo registratoriu veikiausiai jums prireiks ir atminties kortelės. Atminties kortelių būna įvairių tipų, kai kurios yra pritaikytos labiau vaizdinės medžiagos kaupimui, kai kurios ne. Optimaliausias variantas vaizdo registratoriui tai 128GB, SDHC, 10 klasės mircoSD atminties kortelė. Su tokia kortele neturėtu kilti rūpesčių, o bendras įrašimo laikas įrašinėjant 1080p rezoliucija sieks apie 12 valandų. Svarbiausia įsitinkinti, kad jūsų turimas vaizdo registratorius palaikytų jūsų pasirinktą atminties kortelę.

Daugiau