Apsaugos sistema SHERIFF APS2500

  • APSIS-SHERIFF-APS2500

28,00 € (su PVM)

37,00 €

Turime sandėlyje: 10 vnt.

Signalizacija Sheriff APS-2500, tai ekonomiškumas ir paprastumas. Ši signalizacija orientuota į žmones kurie nenori investuoti į brangiai kainuojančią, sudėtingą automobilio . Šis signalizacijos modelis yra nebrangus, tačiau patikimas, draudimo kompanijų priskiriamas 3 lygio apsaugos sistemoms. Naudojimo paprastumas taip pat yra signalizacijos APS-2500 savybė kuria džiaugiasi vartotojai – tik vienas mygtukas atlieka pagrindines funkcijas – įjungia ir išjungia apsaugą.

Ši sistema menkai nusileidžia kitoms, brangesnėms signalizacijoms. Kaip brangesniuose modeliuose, šioje signalizacijoje taip pat visos pultelio funkcijos yra koduojamos kintančiu, nuo nesankcionuoto nuskenavimo ir panaudojimo apsaugotu kodu, koduojamu užpatentuotu KeeLoq algoritmu.

Auto signalizacija turi 2 papildomus išėjimus, kurių pagalba galima valdyti įvairią automobilio elektroniką, pavyzdžiui karštą dieną, prieš sėdant į automobilį, pulteliu praverti langus, arba atrakinti bagažinę, paliekant likusią apsaugą aktyvią, ir panašiai.

Ši Sheriff APS-2500 signalizacija komplektuojama su dviejų mygtukų unikalaus dizaino, ergonomiškos formos, ypatingai išlenktais pulteliais. Signalizacijos pulteliai yra aptakių formų, patogūs naudoti bei atsparūs smūgiams.

TECHNINIAI DUOMENYS

Tipas Vienpusio ryšio
Gamintojas PIT, JAV
Įjungimas/išjungimas skirtingais mygtukais NE
Sirena komplekte NE
Smūgio daviklis komplekte 2 lygių
LED indikatorius TAIP
Avarinio atjungimo mygtukas TAIP
Kintantis kodas TAIP
Tylus įjungimas TAIP
Daviklių atjungimas pulteliu TAIP
Variklio užvedimas pulteliu NE
Apsauga esant užvestam varikliui TAIP
Apsauga nuo netyčinio išjungimo TAIP
Pranešimas apie gedimą TAIP
Automobilio paieškos režimas NE
Panikos režimas TAIP
Serviso režimas TAIP
Durų valdymas +/-
Centrinio užrakto impulsas 1/3,5/2x1 s
Baterijos išsikrovimo indikatorius NE
Papildomų išėjimų skaičius 2
Apsaugos sistemos draudimo lygis 3
Garantija 24 mėn