Autonominis šildytuvas AUTOTERM PLANAR Air 8D

710,00 € (su PVM)

Tik internetu

Turime sandėlyje: 3 vnt.

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Automobilinis šildytuvas Autoterm Planar Air 8D , tai atnaujintas Planar 8DM modelis. Tai didesnio galingumo autonominis šildytuvas vidutinio dydžio patalpoms.

Šis autonominis šildytuvas šildymui orą paima iš patalpos vidaus, jį pašildo ir grąžina į patalpą, šitaip greitai pašildydamas kabiną, saloną ar krovinių skyrių.

Automobilinis autonominis šildytuvas Autoterm Planar Air 8D gali šildyti patalpą iki 336 kubinių metrų tūrio, šildytuvo maksimali galia yra 6 kW, o maitinimo įtampa - 12V.

Automobilio šildytuvas Autoterm Air 8D yra montuojamas be ortakių sistemos šalto oro paėmimui ir pašildyto oro atidavimui. Oro paėmimui 100 šildytuvas turi didelio pralaidumo 100 mm oro paėmimo angą, o pašildytą orą išpučia pro specialią 160 mm išpūtimo angą, suprojektuotą taip, kad sukurtų šilto oro srautus, kurie greitai sušildo visą patalpą ir palaiko tolygią temperatūrą patalpos viduje.

Visi Autoterm Planar Air serijos auto šildytuvai komplektuojami su bešepetėliu indukciniu varikliu, kuris pasižymi tyliu veikimu, ilgaamžiškumu bei galimybe veikti net ypatingai žemose temperatūrose - iki -45°C.

Automobilio šildytuvai iš serijos Autoterm Planar Air gali būti valdomi keletu skirtingų tipų valdiklių, valdikl5 galima pasirinkti užsakymo metu. Taip pat papildomai galima įsigyti nuotolinio valdymo modulį bei valdyti šildytuvą telefonu nuotoliniu būdu specialios iOS arba Android programėlės pagalba.

Šis šildytuvas puikiai tiks tiems, kam reikia sušildyti sunkvežimį, komercinį automobilį, didelį kemperį, krovinių skyrių, autobusą ar laivą.

Šildytuvui suteikiama garantija: 24 mėnesiai arba 2000 darbo valandų.

Pakuotėje rasite:

  • Autonominį automobilio šildytuvą Planar Autoterm Air 8D
  • Laidų pynę
  • Kuro siurblio tvirtinimo kronšteiną
  • Thomas Magnete tylaus veikimo kuro siurblį
  • Kuro paėmimo žarnelę
  • Išmetimo duslintuvą
  • Išmetimo vamzdį (1 m)
  • Kuro baką

TECHNINIAI PARAMTETRAI