APIE MUS

 

KAS YRA LAGENTA.LT?

Sveiki atvyke į lagenta.lt sparčiai besivystanti automobilių garso, komforto ir apsaugos sistemų internetinę parduotuvę. Džiaugames galėdami pasiūlyti platų prekių asortimentą, tikslingas ir prienamas kainas,operatyvų pristatymą. Pas mus galite įsigyti vibro bei garso izoliacinių medžiagų, automagnetolų, automobilinių garsiakalbių, parkavimo sistemų, vaizdo registratorių, signalizacijų, CB stotelių, bei kitų transporto priemonėms skirtų prekių.

Be elektroninės parduotuvės turime ir gyvą parduotuvę Klaipėdoje adresu Bijūnų g. 10G (kolegijos kiemas, įvažiavimas iš Birutės g.). Prireikus galime pasiūlyti ir mūsų serviso paslauga, kurias rasite apsilanke serviso tinklapyje - autodomas.lt

KO SIEKIA LAGENTA.LT?

Šiuolaikiniame pasaulyje aplinka yra ypač dinamiška - viskas nuolatos keičias - todėl mūsų tikslas yra prisitaikyti ir augti kartu su mūsų klientų poreikiais. Norėdami tobulėti puoselėjame turimas veiklos idėjas, bei visada ieškome naujų.  Stengiames orientuotis į klientų poreikius, užtikrinti kokybiška klientų aptarnavimą. Vadovaujames draugiško verslo principais, todėl siekiame, kad mūsų darbas teiktu abipusį džiaugsmą - tiek darbuotojams, tiek kleintams.

KAS ADMINISTRUOJA LAGENTA.LT?

Internetinę parduotuvę lagenta.lt administruoja:

 

MB "Lagenta"

Įmonės kodas:  141546527

PVM kodas:  LT415465219

Adresas: Bijūnų g. 10, LT91223 Klaipėda

Tel. Nr.: +370 699 39 696

El. paštas: info@lagenta.lt