KAS YRA LAGENTA.LT?

Sveiki atvyke į lagenta.lt sparčiai besivystančią automobilių prekių nternetinę parduotuvę. Džiaugames galėdami pasiūlyti platų prekių asortimentą, tikslingas ir prienamas kainas, operatyvų pristatymą. Pas mus galite įsigyti įvairiausių autoprekių, garso ir antivibracinės izoliacjos, automagnetolų, garsikalbių, parkavimo sistemų, bei kitų prekių. Užsiimame tiek mažmenine, tiek didmenine prekyba.

Be internetinės parduotuvės turime ir gyvą parduotuvę Klaipėdoje adresu Bijūnų g. 10G (kolegijos kiemas, įvažiavimas iš Birutės g.). Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 9:00 iki 18:00 (savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame). Maloniai kviečiame apsilankyti. :)

KO SIEKIA LAGENTA.LT?

Šiuolaikiniame pasaulyje aplinka yra ypač dinamiška - viskas nuolatos keičias - todėl mūsų tikslas yra prisitaikyti ir augti kartu su mūsų klientų poreikiais. Norėdami tobulėti puoselėjame turimas veiklos idėjas, bei visada ieškome naujų.  Stengiames orientuotis į klientų poreikius, užtikrinti kokybiška klientų aptarnavimą. Vadovaujames draugiško verslo principais, todėl siekiame, kad mūsų darbas teiktu abipusį džiaugsmą - tiek darbuotojams, tiek kleintams, tiek verslo partneriams.

KAS ADMINISTRUOJA LAGENTA.LT?

Internetinę parduotuvę lagenta.lt administruoja:

MB "Lagenta"

Įmonės kodas:  141546527

PVM kodas:  LT415465219

Adresas: Bijūnų g. 10, LT91223 Klaipėda

Tel. Nr.: +370 699 39 696

El. paštas: info@lagenta.lt

Paslaugos.lt

arrow_upward